Δευτέρα 12 Οκτωβρίου 2015

Ισόπαλο 3-3 έληξε ο αγώνας Α.Ε.Μπαμπίνης -Δυριείς Σκουρτούς

Ισόπαλο 3-3 το πρώτο ματς για τη φετινή σεζόν τις Γ' Κατηγορίας του δευτέρου ομίλου μεταξύ Α.Ε.Μπαμπίνης -Δυριείς Σκουρτούς που πραγματοποιήθηκε σήμερα Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2015 στο γήπεδο του Αετού έδρα για εφέτος της Α.Ε.Μπαμπίνης παίχθηκε καλό ανοιχτό ποδόσφαιρο και από τις δύο ομάδες το μαρτυρούν τα έξι γκολ που πέτυχαν οι ομάδες .Προηγήθηκε η ομάδα τις Σκουρτούς με σκορ ημιχρόνου 2-1 στο δεύτερο ημίχρονο ισοφάρισε η ομάδα τις Μπαμπίνης προηγήθηκε με σκορ 3-2 και στα τελευταία λεπτά του αγώνα ισοφάρισε σε 3-3 η ομάδα τις Σκουρτούς.
Η ομάδα τις Μπαμπίνης ήταν καλύτερη έπαιξε καλό ποδόσφαιρο κατά τη διάρκεια του αγώνα κέρδισε τις εντυπώσεις αλλά στάθηκε άτυχη στο αποτέλεσμα .
Σκόρερ για την Α.Ε.Μ οι Νταλάκος Ι-Μπενέκος Δ- Παπαθανασόπουλος Ι.
Για τη Α.Ε.Μ έπαιξαν οι Μασαλής Κ-Τριανταφύλλου Ν- Κοσμάς Φ- Βασιλείου Σ- Μηστερτζάνος Χ- Μπαρμπαρούσης Κ- Τσαπραίλης Θ( Παπαθανασόπουλος Ι)- Μπαρμπαρούσης Σ( Μπενέκος Δ) Μηστερτζάνος Χ- Μπαρμπαρούσης Ι-Νταλάκος Ι(Χρούτας Α)